Par mums

Biznesu apvienība “KONSULS” ir personālapmācības un konsultāciju uzņēmums, kas tirgū darbojas kopš 2000. gada. Uzņēmums apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi biznesa vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.
Mācību centrs ir akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde (izglītības iestādes reģ. Nr. 2960800495).
 

Misija

Mūsu misija ir gudrāki uzņēmēji ar efektīvāku un konstruktīvāku domāšanas sistēmu vairāk nekā 140 pasaules valstu uzņēmumos un organizācijās.


Vīzija

  • Būt līderim unikālu autorprogrammu izstrādē un aprobācijā.
  • Sekmēt tādas mācību vides attīstību, kas provocē uz domāšanu un ieinteresētību, rada motivāciju, tādējādi dodot jaunu vai citu skatījumu un paplašinot redzesloku.
  • Attīstīt unikālu pieeju un standartus starptautiskā mērogā.
  • Pilnveidoties kā bāziski klasiskam, bet novatoriskam uzņēmumam.Visas programmas tiek adaptētas, balstoties uz klienta darba specifiku un vajadzībām. Jebkura programma paredz unikālu 3 līmeņu apmācību:

Apmācību procesā tiek izmantota uz procesu orientētu apmācības metodoloģija, kas nodrošina vienlaicīgu dalībnieka izaugsmi divos līmeņos – profesionālajā un personības līmenī, integrējot un harmonizējot abu līmeņu resursus.

Līdz šim uzņēmuma vadošie konsultanti ir īstenojuši vairāk nekā 1 000 individuālus apmācību un konsultāciju projektus ES un NVS.

> 20

gadu pieredze

> 5 000

klientu

> 1000

 novadītie semināri

Mūs raksturo

Kompetence

Mūsu speciālisti sevi ir pierādījuši, strādājot ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem gan valsts, gan privātajā sektorā, kas pārstāv visdažādākās nozares, sākot no tirdzniecības un pakalpojumu sniedzējiem, līdz banku sektoram un ražošanas uzņēmumiem.

Kvalitāte

Mēs balstāmies uz skaidras projektu vadības un ieviešanas metodoloģijas, kas sevi pierādījusi 20 gadu laikā. Par mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti liecina mūsu klientu stabilitāte un vienmērīgā izaugsme un attīstība.

Precizitāte

Precīzi noskaidroti un saskaņoti apmācību mērķi ar klientu garantē pozitīvu apmācību rezultātu. Mēs piedāvājam precīzi klientam nepieciešamās zināšanas, izslēdzot lieku, vispārzināmu informāciju.

Unikalitāte

Mūsu apmācību programmas ir balstītas uz unikālu metodoloģiju, kas ir bāzēta psiholoģiskajās teorijās un pielāgota reālajai dzīvei un biznesa videi. Katra programma tiek individuāli pielāgota klienta specifikai un nospraustajiem mērķiem.

Lai sazinātos, lūdzu, aizpildiet kontaktformu!

[]
1 Step 1
VārdsJūsu pilnais vārds un uzvārds
TālrunisJūsu kontakttālrunis
UzņēmumsJūsu pārstāvētais uzņēmums
Jautājumsdetalizēts apraksts
0 / 100
ātuma politika
Previous
Next