Par mums

Biznesu apvienība KONSUL’S ir apmācību un konsultāciju uzņēmums, kas tirgū darbojas kopš 2000. gada. Uzņēmums apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.

Visas programmas tiek adaptētas balstoties uz klienta darba specifiku un vajadzībām. Jebkura programma paredz unikālu 3 līmeņu apmācību:

I

Specifisko profesionālo zināšanu, prasmju un iemaņu apgūšana

II

Darbs ar profesionālās sfēras grūtībām

III

Darbs ar personības aspektiem, kuri traucē profesionālo prasmju un iemaņu realizāciju un profesionalitātes izaugsmi

Apmācību procesā tiek izmantota uz procesu orientētu apmācības metodoloģija, kas nodrošina vienlaicīgu dalībnieka izaugsmi divos līmeņos – profesionālajā un personības līmenī, integrējot un harmonizējot abu līmeņu resursus.

Līdz šim uzņēmuma konsultanti ir īstenojuši vairāk kā 700 individuālus apmācību un konsultāciju projektus ES un NVS.

Mūs raksturo

Kompetence

Mūsu speciālisti sevi ir pierādījuši strādājot ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem gan valsts, gan privātajā sektorā, kas pārstāv visdažādākās nozares sākot no tirdzniecības un pakalpojumu sniedzējiem, līdz banku sektoram un ražošanas uzņēmumiem.

Kvalitāte

Mēs vadāmies pēc skaidras projektu vadības un ieviešanas metodoloģijas, kas sevi 20 gadu laikā ir pierādījusi. Par mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti liecina mūsu klientu stabilitāte un vienmērīgā izaugsme un attīstība.

Precizitāte

Precīzi noskaidroti un saskaņoti apmācību mērķi ar klientu garantē pozitīvu apmācību rezultātu. Mēs piedāvājam precīzi klientam nepieciešamās zināšanas, izslēdzot lieku, vispārzināmu informāciju.

Unikalitāte

Mūsu apmācību programmas ir balstītas uz unikālu metodoloģiju, kas ir bāzēta psiholoģiskajās teorijās un pielāgota reālajai dzīvei un biznesa videi. Katra programma tiek individuāli pielāgota klienta specifikai un nospraustajiem mērķiem.

Lai sazinātos, lūdzu, aizpildiet kontakformu

[]
1 Step 1
VārdsJūsu pilnais vārds un uzvārds
TālrunisJūsu kontakttālrunis
UzņēmumsJūsu pārstāvētais uzņēmums
Jautājumsdetalizēts apraksts
0 / 100
ātuma politika
Previous
Next