Sīkdatņu noteikumi

 

1. Vispārīgā informācija par sīkdatnēm

Mūsu tīmekļvietne https://www.konsuls.lv (turpmāk – mājaslapa) izmanto sīkdatnes un citas saistītās tehnoloģijas, kā arī citas tehnoloģijas, kas visas ērtības labad tiek dēvētas par “sīkdatnēm”. Sīkdatnes ievieto arī trešās personas, kuru pakalpojumus izmantojam. Šajā dokumentā mēs jūs informējam par sīkdatņu izmantošanu mūsu mājaslapā.

2. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir mazs, vienkāršs fails, kas tiek nosūtīts kopā ar šīs vietnes lapām un ko pārlūkprogramma glabā datora vai citas ierīces cietajā diskā. Tur glabāto informāciju nākamā apmeklējuma laikā var atgriezt mūsu serveros vai attiecīgo trešo personu serveros.

3. Kas ir skripti?

Skripts ir programmas koda gabals, kas tiek izmantots, lai mūsu vietne darbotos pareizi un interaktīvi. Šis kods tiek izpildīts mūsu serverī vai jūsu ierīcē.

4. Kas ir tīmekļa bāksignāls?

Tīmekļa bāksignāls (angļu – web beacon) vai pikseļu atzīme ir mazs, neredzams vietnes teksta vai attēla gabals, ko izmanto vietnes trafika uzraudzībai. Lai to izdarītu, izmantojot tīmekļa bāksignālus, par jums tiek uzglabāti dažādi dati.

5. Sīkdatnes

5.1 Tehniskās vai funkcionālās sīkdatnes
Daži sīkfaili nodrošina, ka dažas vietnes daļas darbojas pareizi un ka jūsu lietotāja preferences paliek zināmas. Ievietojot funkcionālas sīkdatnes, mēs jums atvieglosim mūsu vietnes apmeklēšanu. Tādā veidā, apmeklējot mūsu vietni, jums nav atkārtoti jāievada viena un tā pati informācija, un, piemēram, e-kursu pakalpojumi paliek jūsu iepirkumu grozā, līdz esat samaksājis. Mēs varam ievietot šīs sīkdatnes bez jūsu piekrišanas.

5.2. Analītiskās sīkdatnes
Mēs izmantojam analītiskus sīkfailus, lai optimizētu vietnes pieredzi mūsu lietotājiem. Ar šiem analītiskajiem sīkfailiem mēs gūstam ieskatu par mūsu vietnes lietošanu. Mēs lūdzam jūsu atļauju ievietot analītiskos sīkfailus.

5.3 Reklāmas sīkdatnes
Mārketinga jeb reklāmas sīkdatnes izmanto, lai izveidotu lapas apmeklētāju profilus un lai parādītu pielāgotu reklāmu. Tās tiek izmantotas arī, lai apmeklētājs/-a varētu redzēt noteiktas reklāmas tikai konkrētu daudzumu reižu un lai palīdzētu izvērtēt reklāmas efektivitāti.

6. Piekrišana

Pirmo reizi apmeklējot mūsu vietni, mēs parādīsim uznirstošo logu ar paskaidrojumu par sīkdatnēm. Tiklīdz noklikšķināt uz “Saglabāt”, jūs piekrītat, ka izmantosiet uznirstošajā logā izvēlētās sīkfailu un spraudņu kategorijas, kā aprakstīts šajā sīkfailu politikā. Izmantojot pārlūkprogrammu, varat atspējot sīkfailu lietošanu, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietne, iespējams, vairs nedarbosies pareizi.

7. Jūsu tiesības attiecībā uz personas datiem

Attiecībā uz jūsu personas datiem jums ir šādas tiesības:
• Jums ir tiesības zināt, kāpēc ir nepieciešami jūsu personas dati, kas ar tiem notiks un cik ilgi tie tiks glabāti.
• Piekļuves tiesības: jums ir tiesības piekļūt saviem mums zināmajiem personas datiem.
• Tiesības uz labošanu: jums ir tiesības papildināt, labot, dzēst vai bloķēt savus personas datus, kad vien vēlaties.
• Ja dodat mums piekrišanu jūsu datu apstrādei, jums ir tiesības šo piekrišanu atsaukt un pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu dzēsti.
• Tiesības pārsūtīt savus datus: jums ir tiesības no kontroliera pieprasīt visus savus personas datus un pilnībā tos pārsūtīt citam kontrolierim.
• Tiesības iebilst: jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi. Mēs to ievērojam, ja vien apstrādei nav pamatotu iemeslu.
Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums. Lūdzu, skatiet kontaktinformāciju šīs sīkdatņu politikas apakšdaļā. Ja jums ir sūdzības par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus, lūdzu, dariet mums to zināmu, bet jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē (Datu valsts inspekcijā).

8. Sīkdatņu iespējošana / atspējošana un dzēšana

Jūs varat izmantot savu interneta pārlūku, lai automātiski vai manuāli dzēstu sīkfailus. Varat arī norādīt, ka noteiktus sīkfailus nedrīkst ievietot. Vēl viena iespēja ir mainīt interneta pārlūka iestatījumus, lai jūs saņemtu ziņojumu katru reizi, kad tiek ievietots sīkfails. Lai iegūtu papildinformāciju par šīm iespējām, lūdzu, skatiet norādījumus pārlūkprogrammas sadaļā “Palīdzība”.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietne var nedarboties pareizi, ja visas sīkdatnes ir atspējotas. Ja jūs pārlūkprogrammā izdzēsīsit sīkfailus, tie atkal tiks ievietoti pēc jūsu piekrišanas, kad atkal apmeklēsiet mūsu vietnes.

9. Kontaktinformācija

Ja jums ir jautājumi un / vai komentāri par mūsu sīkfailu politiku un šo paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktinformāciju:

SIA “Biznesu apvienība “KONSUL’S”
Dreiliņu iela 4, Jūrmala, LV-2010
Latvija
Tīmekļvietne: https://www.konsuls.lv
E-pasts: info@konsuls.lv
Šī sīkfailu politika tika sinhronizēta ar cookiedatabase.org 2021. gada 1. februārī.