SIA “Biznesu apvienība “KONSULS” privātuma politika

Mūsu uzņēmuma “Biznesu apvienība “Konsuls”” (turpmāk – KONSULS), kas pieejams vietnē https://www.konsuls.lv, viena no galvenajām prioritātēm ir apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir ietverti KONSULA apkopotie un reģistrētie informācijas veidi, kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu konfidencialitātes politiku, nevilcinieties sazināties ar mums.

Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)

Mēs esam jūsu informācijas datu pārzinis.

“KONSULA” juridiskais pamats šajā konfidencialitātes politikā aprakstītās personiskās informācijas vākšanai un izmantošanai ir atkarīgs no mūsu apkopotās personiskās informācijas un īpašā konteksta, kurā mēs vācam informāciju:

  • “KONSULAM” ir nepieciešams izpildīt saistības ar lietotāju;
  • Jūs esat devis “KONSULAM” atļauju to darīt;
  • Jūsu personas informācijas apstrāde notiek “KONSULA” likumīgajās interesēs;
  • “KONSULAM” ir jāievēro likumi.

SIA “Biznesu apvienība “Konsuls” saglabās jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu informāciju tiktāl, cik nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu politiku.

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) iedzīvotājs, jums ir noteiktas datu aizsardzības tiesības. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kāda personiskā informācija mums par jums ir un ja vēlaties, lai tā tiktu noņemta no mūsu sistēmām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Noteiktos apstākļos jums ir šādas datu aizsardzības tiesības:

  • Tiesības piekļūt, atjaunināt vai dzēst informāciju, kas mums par jums ir.
  • Tiesības uz labošanu.
  • Tiesības izteikt iebildumu.
  • Tiesības uz ierobežojumiem.
  • Tiesības uz datu pārnesamību.
  • Tiesības atsaukt piekrišanu.

Žurnālfaili

“KONSULS” ievēro standarta žurnālfailu izmantošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē vietnes. To dara visi hostinga uzņēmumi, un tā ir daļa no pakalpojumu analīzes. Žurnālfailu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces / izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar personu identificējošu informāciju. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkdatnes un tīmekļa bākas

Tāpat kā jebkura cita vietne, arī “KONSULS” izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp, apmeklētāju vēlmes, un vietnes, no kurām apmeklētājs piekļuva vai apmeklēja mūsu mājaslapu. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļvietnes saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas tipu un / vai citu informāciju.

Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, izlasiet sadaļu “Kas ir sīkdatnes”.

Privātuma politika

Jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu katra “KONSULA” reklāmas partnera konfidencialitātes politiku.

Trešās puses reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas viņu attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas tiek parādītas “KONSULA” vietnē un tiek nosūtītas tieši lietotāju pārlūkprogrammai. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai izmērītu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un / vai personalizētu reklāmas saturu, kuru redzat apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka “KONSULAM” nav piekļuves šiem sīkfailiem un to kontrolei, kurus izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

Trešo personu konfidencialitātes politikas

“KONSULA” konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tādējādi, lai iegūtu sīkāku informāciju, mēs iesakām iepazīties ar šo trešo personu reklāmu serveru attiecīgajām konfidencialitātes politikām. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas pārlūka opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkfailu pārvaldību, izmantojot īpašas tīmekļa pārlūkprogrammas, meklējiet attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.

Informācija par bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes sastāvdaļa ir bērnu aizsardzība, lietojot internetu. Mēs iesakām vecākiem un aizbildņiem novērot, piedalīties un / vai uzraudzīt un vadīt bērnu aktivitātes tīmeklī.

“KONSULS” apzināti neapkopo personu identificējošu informāciju no bērniem, kas ir jaunāki par 13 gadiem. Ja domājat, ka jūsu bērns sniedza šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs stingri iesakām nekavējoties ar mums sazināties, un mēs darīsim visu iespējamo, lai ātri noņemtu šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Tikai tiešsaistes privātuma politika

Mūsu konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tīmeklī, un tā ir derīga mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, kuru viņi kopīgoja un / vai ievāca “KONSULS”. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas savākta bezsaistē vai izmantojot kanālus, kas nav šī vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, ar šo jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.