Intervija ar Latvijas biznesa vidē vadošo konsultantu Agri Gravu


Kāpēc izvēlēties Biznesu apvienības “KONSULS” apmācības un konsultācijas? Kā veicināt uzņēmuma attīstību vai personīgo pilnveidi krīzes situācijā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbild personālapmācības un atlases uzņēmuma direktors un vadošais konsultants AGRIS GRAVA.

“Es domāju, ka viena no galvenajām atšķirībām vai konkurences priekšrocībām ir tā, ka mums ir sava metodoloģija, jo mēs visu laiku apvienojam divas zinātnes: vadības zinātni ar praktisko psiholoģiju. Rezultātā sanāk – ko vajadzētu man darīt un kā vispār es to varētu izdarīt noteiktā situācijā, noteiktiem darbiniekiem, noteiktiem klientiem,” tā komentē A. Grava.


Kādus pakalpojumus un apmācību programmas var apgūt Biznesu apvienībā “KONSULS”?
Kāda ir Biznesu apvienības “KONSULS” panākumu atslēga?
Piemēri, kad Biznesu apvienības “KONSULS” klienti ir bijuši pozitīvi pārsteigti par iegūto rezultātu
Darbinieku atbilstības un mākas darboties individuāli nozīme uzņēmuma attīstībā
Kā praktiski norisinās problēmsituāciju risināšana?Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.