Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Atvērta pieteikšanās Gada balvai “Inovatīvākā un zinošākā sieviete biznesā 2021”


Aizsākot jaunu tradīciju, Uzņēmējdarbības izlūku klubs (turpmāk – UIK) rīko Gada balvu “Inovatīvākā un zinošākā sieviete biznesā 2021”. Pieteikšanās noris tiešsaistē no 1. februāra līdz 1. decembrim, aizpildot pieteikuma formu un argumentējot pretendentes sniegumu.

Šī pasākuma mērķis ir izteikt pateicību Latvijas biznesa vidē strādājošajām sievietēm par izcilu sniegumu darbā un projektu vadībā, pārstāvētā uzņēmuma stratēģisko mērķu īstenošanā un tēla popularizēšanā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Vairāk informācijas par pasākumu atrodama UIK tīmekļvietnē.

Pretendentes balvai var izvirzīt jebkura Latvijā reģistrēta uzņēmuma struktūrvienība vai pārstāvis, tīmeklī aizpildot pieteikuma anketu. Atbilstoši nolikumam galvenie izvirzīšanas kritēriji ietver novērtējumu par pretendentes profesionalitāti  darba procesā, kā arī personālvadībā, nominētās speciālistes ieguldījumu uzņēmuma stratēģisko mērķu īstenošanā, turklāt ir operatīvi, kvalitatīvi un pašaizliedzīgi risināti savā kompetencē esošie jautājumi.


Dalību šī prestižā apbalvojuma ceremonijā jau ir apstiprinājušas tādas prominences un valstij vēsturiskas personības, kas devušas savu ieguldījumu attīstībā, kā – bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, olimpiskais vicečempions Aigars Fadejevs, zvērināta revidente Ingrīda Latimira u.c.

Iniciatīvas rosinātāji ir UIK sadarbībā ar vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmumu Biznesa apvienība KONSULS un Itālijā bāzēto Eiropas Inovatīvās psiholoģijas asociāciju. Uzņēmējdarbības izlūku klubā apvienojas pieredzes bagāti eksperti, kas sniedz konsultācijas komercdarbībā un vadībzinībās.

Šī apbalvojuma patroni ir sabiedrībā zināmu uzņēmumu personības Dzidra KalniņaLarisa MeitalovaJānis Garančs un Itālijas valstsvīrs Paskvāle De Monte.

Gada balvas pasniegšanas ceremonija norisināsies 2022. gada 22. februārī. Tuvojoties pasākumam un ņemot vērā aktuālo situāciju valstī un pasaulē, tiks precizēta norises vieta un ceremonijas programma.


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab