Gļebs Berezins, apdrošināšanas brokeru aģentūras “ROOT” finanšu direktors. Foto: Didzis Grodzs.

Jaunā direktora vizītkarte: Gļebs Berezins


Esi objektīvākais starp reālajiem!

Gļebs Berezins ir Brokeru aģentūras “ROOT” finanšu direktors. Par sevi saka, ka ir mērķtiecīgi virzījies zināšanu apguvē finanšu jomā. No skolas laika viņu ir saistījusi matemātika un skaitļi, kas viņam sniedz lielāku izpratni par vides procesiem nekā, piemēram, paplašinātie teikumi. Viņam bija sarežģīti izvēlēties mācību iestādi studijām, un par prioritāti tomēr kļuva Maskavas Valsts starptautisko attiecību institūta (MGIMO) Ekonomikas fakultāte. Gļebs atzīst, ka toreiz iestājeksāmenu sarežģītību noteica lielā konkurence starp abiturientiem. Nepietika tikai ar eksāmenu testiem, nācās piedalīties intervijās.

Dzīvošana metropolē neizrādījās vienkārša un nācās pieredzēt personības izaugsmi. Gļebs uzsver, ka bija noilgojies pēc Latvijas un savu akadēmisko izglītību turpināja Rīgas Juridiskajā augstskolā.

Draugi, studiju biedri un kolēģi Gļebu raksturo kā ļoti inteliģentu, zinošu un ar līdzīgām kvalitātēm apveltītu cilvēku, turpinot apbrīnot profesionālo zināšanu kompetences.

 


Vēl atklājies, ka joprojām mākslinieki aicina Gļebu pozēt portretiem un fotosesijām. Pazīstamākie mākslinieki ik pa laikam piedāvā piedalīties dažādās avantūrās. Gļebs atšķiras ar neikdienišķu iecietību un augstu atbildības sajūtu, jo būt par modeli nav vienkārši.

Gļebs ar sportu ir uz “tu”, viņam ir saistoši individuālie sporta veidi. Priekšroku dod riteņbraukšanai, maratonu skriešanai un peldēšanai. Viens no sapņiem ir piedalīties IRONMAN sacensībās. Savulaik Gļebs nodarbojās ar body-building, kā arī Taizemes boksu, gūstot starptautiskus panākumus.

Viņš ir “Biznesu apvienības KONSULS” realizētās konsultatīvās programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas absolvents. Gļebs māk labi plānot laiku un skrupulozi pieturas pie tā realizācijas. Pateicoties sportiskajām interesēm, nācās un nākas ievērot kulinārijas izaicinājumus. Gļebs labi gatavo un iesaka vienu no interesantākajām un, viņaprāt, vienkāršākajām receptēm.


RECEPTE 2 personām

Sastāvdaļas: 4 olas, 100 g šķiņķis, garšvielas pēc izvēles. Šķiņķa vietā var gatavot ar spinātiem. Iespējas variēt!

Atdala olas baltumu no dzeltenuma. Olas baltumu saputo, bet no olas dzeltenuma izcep 2 “pankūkas” plānā slānī. Šķiņķi sasmalcina mazos gabaliņos. Uz olas “pankūkas” uzber šķiņķa slāni, virsū uzliek putotā olas baltuma slāni, to papildina ar vēl vienu šķiņķa slāni, līdz nobeidz ar otro saceptās olas plāksni. Saloka divas olas kārtas kopā. Cepeškrāsnī cep līdz gatavībai. Voilà ! Labu ēstgribu!


Atbildot uz jautājumu, kāds ir viņa jaunības eliksīrs, Gļebs komentē: “Veselīgs dzīvesveids, nav raksturīgas galējības, pozitīva attieksme, laba humora izjūta un pašaizliedzīga attieksme pret darbu.”
Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.


Par Brokeru aģentūru “ROOT”

SIA “Brokeru aģentūra ROOT” ir viena no lielākajām Latvijas apdrošināšanas brokeru sabiedrībām, kas darbojas kopš 2005. gada. Firma strādā ar visiem apdrošināšanas veidiem, kā arī ar visām apdrošināšanas sabiedrībām. “Brokeru aģentūra ROOT” ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru asociācijas biedrs. Visu speciālistu darbība pilnībā atbilst brokeru darbības asociācijas Ētikas kodeksam.