Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Kā neietekmēties no necilu cilvēku lēmumiem? Uzziniet vebinārā 21. aprīlī!


Vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums “Biznesu apvienība “KONSULS”” un draugi aicina uz interaktīvu diskusiju Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)* vebinārā  “Domāt augstāk par vidusmēru jeb kā neietekmēties no necilu cilvēku lēmumiem?” – 21.04.2021. plkst. 11.00-12.00.

Šī ir vēl nebijusi situācija. Talantīgie pret mazāk talantīgajiem. Kas izšķir atšķirību vai robežu starp tiem? Eiropas regulas iesaka to, ka netalantīgajiem ir iespējas, bet varbūt, ka tā nemaz nav? Kā neietekmēties no viduvējībām? Kas ir viduvējība? Un kas esam mēs, kuri sevi neuzskata par viduvējībām? 

Personības portreta izstrāde sniegs atbildes uz jautājumiem kā? kāds ir? un kā? maksimāli izmantot indivīda, grupas vai organizācijas potenciālu attiecībā pret citiem. Personības portrets paver plašākas izvēles iespējas lēmumu pieņemšanā un efektīvākās stratēģijas izveidē. Iegūto informāciju analizē sertificēti profesionāļi.

Sadzīvē esam saskārušies ar jēdzienu “viduvējība”. Tas ir neievērojams, necils, ikdienišķs cilvēks. Latviski pelēkais. Iespējams, ka kāds par mums līdzīgi izsakās, vai mēs paši par kādu esam šādi sacījuši. Turklāt visi intuitīvi zinām, ka viduvējība nav glaimojošs statuss, līdz ar to tas kādam var būt pat aizvainojoši. Nav pieklājīgi šādi izteikties publiski, pie tam pret viduvējībām ir jābūt iecietīgiem.

Cik viduvējs sniegums izmaksā darba devējam? Pakalpojuma saņēmējam? Valstij? Par to un kā ikdienā identificēt – būt vai nebūt atkarīgiem no viduvēju personību pieņemto lēmumu sekām. Šoreiz savā pieredzē un piemēros dalīsies vietējo uzņēmumu vadītāji –

par to, kas, viņuprāt, ir viduvējība, un kā tā ietekmē biznesa uztveri.

Esi izcilība starp atzinībām!

Vebināru moderē Agris Grava, vadības procesu konsultants, “Biznesu apvienība KONSULS” valdes priekšsēdētājs, un Māris Auders – “Interspiro AB” eksporta pārdošanas vadītājs.


Uz tikšanos “Biznesu apvienības “KONSULS”” apmācībās, semināros un supervīzijās!

 

*Vebinārs ir pieejams LTRK biedriem.