Esi izcilība starp atzinībām kopā ar Biznesu apvienību "KONSULS"!

Nokomplektēta grupa psiholoģiskās spiegošanas apmācībām. Pagarināta pieteikšanās 2. grupai


Šajā apmācību sezonā ir atvērta otra grupa Biznesu apvienības “KONSULS” realizētajai autorprogrammai “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas®. Ņemot vērā dalībnieku interesi efektīvākas domāšanas sistēmas apguvē,  pieteikšanās otrai apmācību grupai ir atvērta tiešsaistē līdz š.g 5. oktobrim.

PIETEIKTIES >>


Par nodarbību norisi

Četras nodarbības būs veltītas indivīdu analīzei, bet pārējās četras – kādas grupas, organizācijas vai uzņēmuma analīzei, dodoties izbraukumā uz reālu darba vidi un praktiski izvērtējot tā potenciālu. Astotā jeb noslēdzošā nodarbība būs eksāmens, kuru var dēvēt arī par eksperimentu.

Sertifikācija

Kursa noslēgumā katrs dalībnieks saņems atgriezenisko saiti, kā arī apliecinājumu par zināšanu apguvi – Associazione Europea Della Psicologia Innovativa (Itālijā bāzētās Eiropas Inovatīvās psiholoģijas asociācijas) sertifikātu. 


 

Vairāk informācijas:
📞 +371 20012309
📧 info@konsuls.lv


Esi izcilība starp atzinībām! Uz tikšanos apmācībās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.