Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas. Rezervējiet laiku!


Atvērta pieteikšanās Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centra rudens semestra programmām – gan individuāli komplektētām grupām, gan korporatīvām apmācībām. Atkarībā no izvēlētā kursa un tā apjoma noslēgumā iespējams iegūt vai nu profesionālās pilnveides apliecību, vai starptautiski atzītu sertifikātu. Iepazīstieties ar programmu saturu un uzziniet vairāk!


KOMPETENCE • KVALITĀTE  UNIKALITĀTE PRECIZITĀTE


Sāciet rudeni, ieguldot savas vai komandas kopējā izaugsmē, apmeklējot profesionālās pilnveides vai pieaugušo neformālās izglītības programmas. Mācību centra piedāvātās programmas ietver dažādus kursus, kas sniegs ikkatram dalībniekam jaunas, unikālas un praktiskas zināšanas:


Dalībnieki tiek uzņemti jaunajā akreditētajā profesionālās pilnveides programmā “Inovatīvās psiholoģijas metožu pielietošana biznesā” >>.


Zināšanas iespējams papildināt arī tiešsaistē: atvērta pieteikšanās tālmācības kursiem, kas ietver ievadu psiholoģiskajā spiegošanā >>, pārdošanā >>, sapulču vadīšanā un mērķu nospraušanā >>, komunikācijas un saskarsmes prasmju nostiprināšanā >>. Nodarbības noris platformā ZOOM.


Apmācības plānots uzsākt 2021. gada oktobrī atbilstoši mācību plānam – vai nu pasūtītāja telpās korporatīvo apmācību gadījumā, vai Mācību centra telpās.


PIETEIKTIES TAGAD:
Vairāk informācijas:
📞 +371 20012309
📧 info@konsuls.lv

Esi izcilība starp atzinībām! Uz tikšanos apmācībās ar pievienoto vērtību!

 


Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.