Mācību centra e-vide pieejama platformā www.edu.konsuls.lv. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Mācību centra studentiem pieejama moderna e-vide


Akreditētā Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centra izglītojamajiem ir papildus izstrādāta un pielāgota jauna e-vide jeb elektroniskās mācību pārvaldības sistēma Moodle. Tā ir pieejama edu.konsuls.lv.

Šis rīks kā studentiem, tā mācībspēkiem palīdz organizēt mācību darbu attālināti, apkopojot aktuālākos semināru materiālus, ieteicamo literatūru, filmas un seriālus sekmīgai un mērķtiecīgai mācību vielas apguvei.

Tā kā platformā ir iespēja pildīt tiešsaistes testus un uzdevumus, profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes izglītojamie atzīst, ka jaunā e-vide palīdz paplašināt un trenēt zināšanas.

 

Lai jūsu uzņēmuma komanda būtu efektīvāka – izglītojiet to!

Uz tikšanos apmācībās! Izvēlieties sev vai kompānijai piemērotāko kursu! Piesakieties jau tagad.
Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.