Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Pateicoties ES fondu apmācību projektiem, tiek izglītoti nozaru speciālisti


Vietējie uzņēmumi izrāda interesi pilnveidot savu komandu profesionālās kompetences. Šobrīd ir aktīvs ERAF projekts “Atbalsts nodarbināto apmācībām”, kā ietvaros Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centrs organizē apmācību seminārus.


Pieprasītākie semināri:


Sadarbībā ar Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteri Mācību centrs rīko apmācības Mācību centrs rīko apmācības ES fonda apmācību projekta Nr.1.2.2.1/16/A/008 “Partnerībā organizētas IKT profesionāļu apmācības inovāciju veicināšanai un nozares attīstībai” ietvaros.

Savukārt sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju Mācību centrs rīko apmācības ES fonda apmācību projekta Nr.1.2.2.1/19/A/005 “Latvijas poligrāfijas un iepakojuma nozares produktivitātes un inovāciju veicināšanas pasākumi” ietvaros.


Lai jūsu uzņēmuma komanda būtu efektīvāka – izglītojiet to!

Uz tikšanos apmācībās ar pievienoto vērtību! Izvēlieties sev vai kompānijai piemērotāko kursu jau tagad!

© Apmācību programmas ir aizsargātas ar autortiesībām.

Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.