Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

22.09. būs skatāms vebinārs par kvalitātes vadības procesiem un speciālistiem nepieciešamajām zināšanām


Biznesu apvienība “KONSULS” un draugi sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) turpina vebināru ciklu. Nākamais raidījums “Kas ir kvalitātes vadības procesi un vai tos ir iespējams īstenot? Pamatzināšanas dažādu nozaru vadītājiem” tiks raidīts platformas YouTube tiešraidē 22. septembrī plkst. 11.00-12.00.

Vebinārs būs saistošs visu līmeņu vadītājiem un speciālistiem, kuri vēlas organizēt kvalitātes vadības procesus savos uzņēmumos vai nodaļās – apkalpošanas, pārdošanas, ražošanas, iekšējās un ārējās komunikācijas procesos.

Ir aprakstīti procesi, noteikti standarti, saņemti sertifikāti, bet tie paliek tikai uz papīra.

Ikvienam patērētājam patīk saņemt kvalitatīvu servisu. Uzņēmumi pasludina kvalitāti, bet to realitātē nenodrošina. Mēs kā pakalpojuma saņēmēji esam vīlušies, lai gan uzņēmumu, kas sniedz pakalpojumus, vadītāji par šo faktu neko pat nezina, jo atbildīgās struktūras darbojas. Nodaļas ir atbildīgas, bet iekšējā kvalitāte parāda konfliktus un šo fenomenu izjūt patērētājs. Iespējams, ka mēs neatšķiram kvalitāti no kvalitātes nodrošināšanas procesa…

Biznesu apvienības “KONSULS” akreditētais Mācību centrs piedāvā jaunas un unikālas profesionālās un neformālās izglītības programmas, kas palīdz nodrošināt efektīvāku klientu servisu: Ko dot klientam? Cik daudz un kādā veidā?

Apmācību laikā jomas speciālisti četrās stundās praktiskā veidā iepazīstina ar kvalitātes nozīmīgumu uzņēmumā vai organizācijā, tā sniedzot priekšstatu, kāda ir saistība kvalitātes ieviešanas procesam ar kvalitatīvu rezultātu, kā arī paplašinot izpratni par auditiem un dažādiem standartiem, to lomu un nepieciešamību. Noslēgumā tiek iegūtas praksē pielietojamas zināšanas un sertifikāts par kursa apgūšanu. Par apmācību “Kvalitātes procesu nozīme organizācijā” >>

Šoreiz savā pieredzē un piemēros dalīsies divas Biznesu apvienības “KONSULS” pārstāves:

  • Annamarija Grava, pasniedzēja, eksperte kvalitātes vadības procesos;
  • Brigita Zutere, projektu koordinatore.


Vebināru moderēs Biznesu apvienības “KONSULS” draugi un sadarbības partneri, kuru prioritāte profesionālajā un personīgajā dzīvē ir kvalitāte: Alberts Pumpurs (UX jeb lietojamības konsultants) un Alvils Laurītis (“Tenachem” Ražošanas departamenta un inženiertehniskā servisa vadītājs).

 

Vebinārs ir paredzēts LTRK biedriem, iepriekš piereģistrējoties.

 

Esiet izcilības starp atzinībām arī jūs! Uz tikšanos semināros un apmācībās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.