Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Vebinārā akcentē vadītāju pamatzināšanas kvalitātes vadības procesu īstenošanā


Jaunās apmācību sezonas sākumā “Biznesu apvienība “KONSULS”” pārstāvji un sadarbības partneri viesojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vebinārā, iztirzājot jautājumus, kas vispār ir kvalitāte, kādēļ patērētājs viļas produkta / pakalpojuma kvalitātē, kāda ir procesa nozīme u.c.

💬 Svarīgi ir algoritmi, darbību sistēma rezultāta sasniegšanai. Kvalitātes vadības procesos nav vietas improvizācijai, jo tad rodas nepatikšanas.

Ja jūsu uzņēmums vēlas sakārtot iekšējos kvalitātes procesus vai arī saņemt saņemt rekomendācijas, sazinieties ar Biznesu apvienības “KONSULS” ekspertiem. Turklāt ir atvērta pieteikšanās programmai “Kvalitātes procesu nozīme organizācijā” (licences Nr. DIKS-21-164-ail).


SKATĪTIES VEBINĀRU


Vebināra dalībnieki: Biznesu apvienības “KONSULS” pasniedzēja, eksperte kvalitātes vadības procesos Annamarija Grava, sadarbības partneris, UX konsultants Alberts Pumpurs un Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centra projektu koordinatore Brigita Zutere.

Komanda īpaši pateicas vebināra atbalstītājiem:


Uz tikšanos apmācībās un konsultācijās ar pievienoto vērtību!
Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.