Krišjānis Rolis, SIA “Rolis Chiptuning” valdes loceklis, vadošais inženieris. Foto no privātā arhīva.

Jaunā eksperta vizītkarte: Krišjānis Rolis


Esi precīzākais starp aptuvenajiem!


 Ja interesē autolietas, motori, dzelži un tehnoloģijas, tad īstais eksperts būs Krišjānis Rolis.

Šis gads viņam iezīmējies ar ambiciozu sākumu, dibinot savu uzņēmumu “Rolis Chiptuning”, kas darbosies automašīnu uzbūves un saistīto pakalpojumu jomā. Kā vadošais inženieris un jaunais uzņēmējs Krišjānis tik tiešām ir savā vietā. Starp viņa darbu un ikdienu ir liekama vienlīdzības zīme ar pamatīgām zināšanām, aizrautību un vaļasprieku. Smejot Krišjānis pats atzīst, ka biežāk viņu var atrast servisā nekā, piemēram, mājās.

Jau pusaudža gados bijis Latvijas čempions radiovadāmo modeļu sacensībās. Bet tagad ikdienā viņš automašīnām palielina jaudu. Krišjāni var dēvēt par savu veida auto “dakteri”. Gluži kā ārsts ar stetoskopu klausās cilvēka orgānu darbību, tā Krišjānis ar speciālām detonācijas “ausīm” klausās motora skaņās, novērtējot un pieregulējot tā darbību. Viņa tehnisko zināšanu “tēvs”, kā arī iedvesmas avots sava sfērā ir Juris Daube.

Daudziem kartinga un auto entuziastiem viņa vārds jau būs pazīstams. Kā nekā Krišjānis savulaik ir piedalījies prestižajās “RedBull Kart Fight” kartingu sacensībās, kā vienīgais no Latvijas, pārstāvot mūsu valsti pasaules finālā Itālijā. Tur sastapti pasaulē zināmākie autosportisti un F1 grandi.


Latvijas atlasē viņš bijis labākais starp vairāk nekā 1000 pretendentiem. Kā ātrākais Latvijas kartingists Boloņā mērojies spēkiem ar dalībniekiem no 24 pasaules valstīm. Savukārt ar Formulu 1 Krišjānis pirmoreiz izbrauca Rustravi trasē, Gruzijā. Starp citu, esot tāds ticējums: ja esi bremzējis ar jumtu, tad esi labs braucējs. Ko viņš arī ir izdarījis Biķernieku trasē!

Lai gan Krišjānis ir pāri pārēm tehnisks cilvēks, viņam ir raksturīga labvēlīga attieksme pret cilvēkiem, kā arī spēja tos pozitīvi ietekmēt.

Arī K. Rolis ir “Biznesu apvienības KONSULS” realizētas apmācību programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas absolvents. Atbildot uz jautājumu, kāda būs Krišjāņa ikdiena pēc gada, viņš nevilcinoties atbild: “Nepārtrauktā attīstībā, apgūstot arvien jaunas prasmes un zināšanas, ko arī momentāni pielietot, īstenojot kādu projektu!” Zināšanas viņam sniedz prieku. Lai gan dzīvē ir tāds paradokss – jo vairāk zini, jo vairāk saproti, ka nezini.
Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.