Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Aizvadīts vebinārs “Passion to win – vēlme uzvarēt”. Uzzini vairāk!

Biznesu apvienība KONSUL’S aicina maksimāli izmantot savas prasmes un iespējas! Roku rokā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) regulāri tiek organizēti biznesa klases vebināri par uzņēmējiem aktuāliem tematiem. Jaunākajā raidījumā “Vēlme uzvarēt –  passion to win” vebināra dalībnieki sagaidīja patīkamu atklājumu par savām iespējām biznesa vidē.

Ezopam reiz jautāja: “Vai ir iespēja izdzert okeānu?” Uz to viņš atbildēja: “Jā. Tikai ar norunu, ka tas tiks atdalīts no upēm, straumēm un avotiem.” Vebināra dalībniekiem bija iespēja ieklausīties ekspertos un izmantot savā profesionālajā darbībā apzinātāku “vēlmi uzvarēt”. Šī bija dinamiska diskusija un zināšanu apmaiņa, kā arī praktisks un ilustrēts piemērs, kā var ne tikai vēlēties uzvarēt, bet arī praktiski to realizēt, turklāt saskaņā ar savām vērtībām un ambīcijām.

Lai identificētu “vēlmi uzvarēt” vadoties no saviem profesionāliem novērojumiem un pieredzes, diskusijā piedalījās atšķirīgu nozaru pārstāvji: Agris Grava, Biznesu apvienības KONSUL’S vadošais konsultants, valdes priekšsēdētājs, Juris Mucenieks, „Stora Enso Packaging” pārdošanas direktors Baltijas valstīs, pārdošanas vadītājs Latvijā, kā arī Agris Repšs, zvērinātu advokātu biroja “Repšs&Kvēps” zvērināts advokāts, partneris.

 

Uz tikšanos nākamajos vebināros!