Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Domā augstāk par vidusmēru! Atvērta pieteikšanās psiholoģiskās spiegošanas apmācībām 2021. gadā

Biznesu apvienības KONSUL’S konsultatīvā apmācību programma “Psiholoģiskā spiegošana. Antimanipulācijas” ir paredzēta personībām, kuras vēlas iegūt precīzu un objektīvu informāciju par savām un apkārtējo cilvēku spējām un iespējām, personīgajām ambīcijām, potenciālu un pārējiem personības resursiem.

Pieteikšanās 2021. gada kursiem noris tiešsaistē, aizpildot reģistrācijas anketu vai rakstot uz e-pastu info@konsuls.lv. Pirms apmācību uzsākšanas noris atlase un intervijas, uzņemot grupā spēcīgākos dalībniekus.

Astoņas nodarbības apvieno teoriju un praksi. Psiholoģiskā spiegošana ir paredzēta gan jauktām grupām, gan arī konkrētas organizācijas speciālistu komandām.

Psiholoģiskā spiegošana – rīks mērķu sasniegšanai

Tā ir racionāla domāšanas sistēma, kuru apgūstot, tiek praktizētas dažādas izzināšanas metodes un laba nodoma manipulācijas savu mērķu sasniegšanai – jaunas prasmes, kā informāciju iegūt ātri, operatīvi un pieņemt lēmumus, balstoties uz realitāti, nevis priekšstatiem. Apgūstot Baltijā unikālo trīs līmeņu programmu “Psiholoģiskā spirgošana. Antimanipulācijas”, līdztekus zināšanām tiek saņemts starptautisks sertifikāts.

Pieteikties jau tagad! >>

Antimanipulācijas ir vienīgais inteliģentais un humānais veids, lai nenonāktu manipulācijās un maldīgu priekšstatu ietekmē. Tas ir visātrākais veids, lai uztvertu patiesi būtisko informāciju. © Apmācību programma “Psiholoģiskā spiegošana” ir aizsargāta ar autortiesībām.

 

Uz tikšanos Biznesu apvienības KONSUL’S apmācībās, supervīzijās, semināros un konsultācijās!