Publicitātes foto. Zvērināts advokāts Agris Repšs

Biznesu apvienība KONSUL’S – uz klientu izaugsmi vērsts uzņēmums


Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma Biznesu apvienība KONSUL’S unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu.

Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā. Visas programmas tiek adaptētas, balstoties uz klienta darba specifiku un vajadzībām, tā vienlaikus veicinot izaugsmi divos līmeņos – profesionālajā un personības līmenī.

Papildus profesionālajām kompetencēm zvērinātam advokātam ir svarīga arī erudīcija, kā arī zināšanas par cilvēku un sabiedrību. Savā pieredzē pārliecinājos, ka Biznesu apvienība KONSUL’S ir aktīvs, radošs un uz klientu izaugsmi vērsts uzņēmums,” komentē Agris Repšs, zvērinātu advokātu biroja “Repšs & Kvēps” zvērinātais advokāts, kā arī tiesu advokāts.

Šajā vasarā A. Repšs atsaucās Biznesu apvienības KONSUL’S aicinājumam piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vebinārā. Ekspertu saruna bija par “vēlmi uzvarēt”, kam pamatā ir cilvēku mijiedarbība un prāta darbības mehānismi.

Esi izcilība starp atzinībām!
Uz tikšanos semināros!