Māris Simanovičs. Foto: Didzis Grodzs

Māris Simanovičs: mācīties ir racionāla nepieciešamība!


Līdz šim apmācību un konsultāciju uzņēmuma Biznesu apvienība KONSUL’S komanda ir īstenojusi teju 1 000 individuālu apmācību un konsultāciju projektu.

Vadošie konsultanti ir pieredzes bagāti eksperti, kas sniedz padomus komercdarbībā un vadībzinībās, izmantojot zinātnisku un uz procesu virzītu pieeju individuāli izstrādātās un pielāgotās apmācību programmās un semināros.

Esmu līderis uzņēmumā, kurš var lepoties ar zinošiem un talantīgiem darbiniekiem. Mums ir lieliska komanda, jo neesam taupījuši resursus viņu izglītošanai. Biznesu apvienība KONSUL’S ir mūsu zināšanu sabiedrotais “Eco Baltia vide” mērķu sasniegšanai pašpilnveides jomā. Mācīties ir racionāla nepieciešamība! Ja jums ir par dārgu zināšanas, pamēģiniet nezināšanu! komentē Māris Simanovičs, AS “Eco Baltia grupa” valdes priekšsēdētājs.

2020. gada novembrī M. Simanovičs atsaucās Biznesu apvienības KONSUL’S aicinājumam piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā vebināru ciklā par mūsdienīgu vadītāju profesionālajām kompetencēm, kā arī savas komandas apmācību prioritāšu maiņu.

Esi izcilība starp atzinībām!

Uz tikšanos Biznesu apvienības KONSUL’S apmācībās, semināros un konsultācijās!