Mūsdienīgam uzņēmējam jābūt zinošam – ko, kā un kur komandai mācīties. Noskatieties vebināru!

Laiku pa laikam jebkura uzņēmuma darbiniekiem ir jāpapildina savas kompetences. Globālā pandēmija ir veicinājusi darbinieku apmācību prioritāšu maiņu. Tādējādi mums ir nepieciešamas jaunas zināšanas un iemaņas, proti, uzņēmuma darbiniekiem un vadības komandai ir jābūt laikmetīgiem un kvalitatīviem profesionālā un emocionālā līmenī. Mums ir jāprot identificēt jauno nepieciešamo zināšanu iztrūkumu un, domājot par rītdienu, to praktiski pielietot jau šodienā.

Biznesu apvienība “Konsul’s” sadarbībā ar Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameru* (LTKR) aicina uzzināt vairāk par spējīgas uzņēmuma komandas kompetencēm un pielietot jauniegūtās atziņas darbā jau tagad!

Vebināra dalībnieki iegūs unikālu iespēju pievienoties inovatīvam iztirzājumam par svarīgāko sev un biznesam:

  • Kuras zināšanas var uzskatīt par novecojušām?
  • Kādas zināšanas uzņēmumos tiek uzskatītas par pieprasītām?
  • Kā izvēlēties ,,īsto” darbinieku, kurā ir vērts investēt?
  • Vai ir nepieciešama jaunrade uzņēmuma darbinieku apmācībā?

 

Savās zināšanās un pieredzē dalās Biznesu apvienība “Konsul’s” ar saviem draugiem: Biznesu apvienības “Konsul’s” īpašnieks, vadošais konsultants Agris Grava, AS “Eco Baltia grupa” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs un SIA “Vizulo” Pārdošanas nodaļas vadītājs Raivis Driksna.

Ja vēlaties, lai uzņēmuma darbinieki būtu efektīvāki – izglītojiet tos! Mācieties no spēcīgo uzņēmumu vadītājiem un komandām!

*Vebinārs ir pieejams LTRK biedriem.

Uz tikšanos semināros!