Krists Hartmanis, SIA “Epion” dibinātājs.

Jaunā uzņēmēja vizītkarte: Krists Hartmanis


Esi košākais starp pelēkajiem!


Krists Hartmanis ir jaunais uzņēmējs, kurš vienmēr raugās ar skatu nākotnē. Gluži likumsakarīgi, ka liepājnieks karjeru saistījis ar kuģniecības nozari. Sajūtot gatavību pašizaugsmei, kopš 2017. gada veiksmīgi attīsta savu uzņēmumu “Epion”. Būdams savas dzimtenes patriots, viņš enerģiju iegulda valstiskā līmenī – sniedzot drošības ekipējuma un aizsardzības struktūrām bāzētus pakalpojumus.

“Pamatā viss ir atkarīgs no katra paša,” tā uzsver Krists, kurš atstāj nosvērta, gudra cilvēka priekšstatu. Ikdienā viņam viss ir līdzsvarā. Gan kā vadītājam, gan kā dīdžejam, gan kā uzbrucējam savā hokeja komandā, gan kā vīram un tēvam. Viņš ir cilvēks orķestris, kas ir attīstījis maksimāli daudzus talantus. Turklāt ļoti sekmīgi – divas reizes uzvarējis jauno producentu konkursā un izdevis savus elektroniskās mūzikas oriģinālierakstus gan ASV, gan Lielbritānijas ierakstu studijā. Viņš ir attīstījis māku vadīt, bet atzīst, ka vienmēr var pilnveidoties. Sadarbojoties un strādājot ar savu komandu un darbiniekiem, viņš izmanto pašam pieņemamas metodes. Komunikāciju ar citiem cilvēkiem viņš veido patīkamu.

Lielākais panākums – no nulles ir sasniegts tāds līmenis, ka viņa paspārnē darbojas neliela komanda, iegūta atpazīstamība tirgus sfērā un īstenoti nopietni projekti, radīta un saglabāta uzticamība gan klientu, gan sadarbības partneru vidū. Viņam ir svarīgi sajust sava darba augļus, savus sasniegumus emocionālā plaknē. Pēc gada Krists sevi redz starp savējiem.

Visiem, kas ir gatavi domāt virs vidusmēra, Krists iesaka izlasīt Artura Klārka grāmatu “2001: A Space Odyssey” vai noskatīties tās ekranizējumu, kas tapis 1968. gadā.

Viņš ir tehniski radošs cilvēks ar māksliniecisku ievirzi. Kristam patīk tehniskas lietas, tās apguvis pašmācības ceļā – programmēt, lodēt dažāda veida audio aparatūru savām vajadzībām, ar moci izmest kādu līkumu. Tās visas ir iespējas atslēgties no ikdienas skrējiena. Dažkārt bauda draugu – liepājnieku – brūvēto alu.

Estētiskā puse izpaužas caur mūziku, proti, ne tikai ar notīm, bet, pirmkārt, ar radīšanas procesu, caur kultūru, un, otrkārt, ar tehniskām lietām, kā tā tiek radīta. Rod gandarījumu audio apstrādē, frekvenču mijiedarbībās un skaņu ainavās, gūstot binaurālu baudījumu. Piešķir lielu nozīmi fiziski taustāmiem mediju nesējiem. Viņa vinila plašu kolekcija ir eklektiska un gaumīga. Izsmalcinātas mūzikas cienītāji noteikti izbaudīs džeza un viegla blūza vibrācijas.

Krists ir identificējis, ka mūs kā indivīdus nospiež uz leju sākotnējā nedrošība, bailes no jaunā. To radījusi apkārtējā vide, līdz ar to mēs to uzsūcam sevī iekšā. Svarīgi to pamanīt un nepakļauties spiedienam. Par spīti nedrošībai, ir svarīgi mēģināt katru nosprausto mērķi sasniegt pēc iespējas labāk. Savukārt augšup mūs virza attīstība.

Ja biznesu salīdzina ar laivošanu pa upi, tad, kā atzīst Krists, var saredzēt likumsakarības, ka tikai un vienīgi mēs paši izvēlamies, vai pakļauties straumei vai radīt pašiem savu virzienu un doties uz priekšu savā tempā. Psiholoģiskā spiegošana uzņēmējam ir devusi jaunu izpratni, ko arī praktizē ikdienā. Viņš ir gatavs mācīties vēl.
Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.