Krišjānis Vēsmiņš, mežsaimniecības uzņēmumu “Laskana” un "Laskana Mezš" valdes loceklis. Foto: Didzis Grodzs.

Jaunā vadītāja vizītkarte: Krišjānis Vēsmiņš


Esi stabilākais starp mainīgajiem!

Meži ir Latvijas zaļais zelts. To pierādīs Krišjānis Vēsmiņš, kuram jau teju 10 gadus profesionālā dzīve ir saistīta ar kokmateriāliem un mežu apsaimniekošanu. Savu potenciālu viņš īsteno, vadot ģimenes biznesu, kurš veiksmīgi darbojas jau 30 gadus. Stratēģiski plānojot un strādājot, SIA “Laskana” un tā meitas uzņēmuma “Laskana Mežs” darba rezultātā jau plašas teritorijas pārvērstas par vērtību. Turklāt meitas uzņēmums rādītājus ir apsteidzis jau par trim reizēm.

Izvērtējot uzņēmumu pienesumu un Krišjāņa komandas sniegumu, ik gadu tiek saņemti prestiži apbalvojumi un atzinības, tostarp, 2019. gadā kā vienam no labākajiem pārvadātājiem iegūta AS “Latvijas Valsts meži” balva nominācijā “Stabilitāte”. Uzņēmums ir daļa no Liepājas speciālās ekonomiskās zonas.

Krišjānim sportiskās aktivitātes ir saistošas jau kopš bērna kājas. Uzņēmējdarbību viņš salīdzina ar maratonu. Lai sāktu, ir vajadzīgs mērķis un apņemšanās, kā arī treniņplāns, pēc kura virzīties ilgtermiņā. Tāpat arī biznesā – nepieciešama neatlaidīga virzība no mazākiem uz lielākiem mērķiem.


Viņu raksturo disciplīna. Krišjānim katra darba diena ir citādāka. Aktīva komunikācija gan ar struktūrvienībām, gan ar sadarbības partneriem, līdz ar to izaicinājumu netrūkst.

Tie klusie ūdeņi ir tie dziļākie. Krišjānis atklājas tikai tad, kad tiek personīgi uzrunāts. Viņš komentē: “Darbi labāk parāda būtību.” Krišjānis prognozē, ka pēc gada viss būs citādāk. Attīstot biznesu arī Baltijā, redz uzņēmumu kā vietējā mēroga līderi meža apsaimniekošanas sfērā.

No personīgā skatupunkta cer, ka būs ieguvis konsultatīvās programmas “Psiholoģiskā spiegošana” II līmeni. Krišjānis iemācījies ātri pieņemt lēmumus. Agrāk esot vilcinājies līdz pēdējam brīdim. Pēdējos 4 gadus intensīvu darba ritmu apvieno ar saviem vaļaspriekiem. “Aiziet, darām, ejam!” ir viņa dzīves sauklis.Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.