Piedaloties vebinārā “Domāt augstāk par vidusmēru jeb kā neietekmēties no necilu cilvēku lēmumiem?”. No kreisās: Māris Auders un Agris Grava. Foto no personīgā arhīva.

Kā domāt augstāk par vidusmēru? Ekspertu novērojumi un ieteikumi


Cik mums izmaksā bizness? Kā mēs spējam konkurēt? Kā mēs paši spējam sevi attīstīt un virzīties uz panākumiem? Personāla izvērtēšanai un atlasei ir nozīmīga loma biznesa izmaksu ziņā. Vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums “Biznesu apvienība KONSULS” šajā procesā izmanto laikmetīgu un aprobētu metodoloģiju.

Vadītājs, kas domā virs vidusmēra, kas ir izcilība savās profesionālajās un vadības prasmēs, vienmēr meklēs tādas pašas izcilības, proti, meklēs par sevi gudrākus, spējīgākus kolēģus. Atlases process tiks uzticēts speciālistiem, kas izvērtēs pretendentu profesionālās kompetences, personību, kā arī kandidāta iederību komandā.

Talantīga vadītāja raksturiezīmes:

  • Saskaroties ar pretrunām, neignorē savas sajūtas.
  • Identificē lēmuma / idejas virzītāja personības portretu.
  • Atpazīst lēmuma / idejas virzītāja patiesos mērķus.
  • Apzinās un neapšauba savas vērtības.
  • Veido personāla atlasi, sagatavojot pretendentu personību portretus.

 

Turpretim viduvējas personības raksturo neelastība, pārliecinātība par savu unikalitāti, nespēja adaptēties situācijai, vēlme kopēt un atdarināt ar sajūtu, ka kaut kas ir inovācija, novērojama lēna lēmumu pieņemšana, iespējama greizsirdība pret konkurentiem, kā arī parasti ir saspīlēta darba vide.


Domāt augstāk par vidusmēru jeb kā neietekmēties no necilu cilvēku lēmumiem? “”Biznesu apvienības KONSULS” vadošie konsultanti vietējos uzņēmumus “Brokeru aģentūra ROOT” un “BELSS” vērtē kā kompānijas, kuras atbilst virs vidusmēra pazīmēm. Šīs firmas un to vadītājus raksturo ātra un pārdomāta lēmumu pieņemšana, kā arī spēja pielāgoties reālajai situācijai. Savā pieredzē un piemēros dalās SIA “BELSS” valdes loceklis Kaspars Ziediņš un SIA “Brokeru aģentūra ROOT” Armands Alferovs.

Kādas ir viduvējības pazīmes? Kā rīkoties, lai viduvējības “nenospiestu” talantīgākos? Kas ir cilvēks virs vidusmēra?


Cik izmaksā viduvējība? Ko vēlēt talantīgajiem? Kā būt virs vidusmēra?
Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.