Biznesu apvienības "KONSULS" supervizori - Evelīna Grava un Agris Grava. Foto: Didzis Grodzs.

Supervīzija – svarīgs priekšnoteikums ikvienam biznesam


Profesionālā supervīzija ir konsultatīvs process, kura laikā tiek apskatītas tēmas, kas skar klienta profesionālo darbību. Biznesu apvienības “KONSULS” supervizori EVELĪNA GRAVA un AGRIS GRAVA ir sertificēti speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi praktiskajā psihoterapijā un biznesa vadības procesu konsultēšanā.

Ja vēlies !

Uzsākot profesionālo supervīziju sertificēta profesionāļa pavadībā, klients paplašina savu redzējumu par sev svarīgām lietām un izstrādā stratēģiju un/vai rīcības plānu mērķu sasniegšanai. Supervīzijas mērķis ir izcelt cilvēkā svarīgākās īpašības un nianses, izveidot jaunu vai pilnveidot esošo tēlu, kā arī atklāt personības resursu priekšrocības un iespējas to apzināti pielietot.

Galvenie ieguvumi personīgā līmenī:

  • Profesionālās efektivitātes paaugstināšanās;
  • Personīgo resursu atklāšana un to apzināta pielietošana;
  • Skaidra un pamatota lēmumu pieņemšana;
  • Samazināts stresa un trauksmes līmenis ikdienā;
  • Pārliecība par savu rīcību;
  • Sevis “šeit un tagad” apzināšanās ikvienā situācijā.

 

PIETEIKTIES JAU TAGAD >>

 

Cilvēkam, esot iekšā sava biznesa ikdienas procesos, vislielāko izaicinājumu bieži sagādā situācijas redzējums no ārpuses, kas sevī slēpj pamatprincipus veiksmīgai biznesa attīstībai. Profesionālā supervīzija ir vitāli svarīgs priekšnoteikums ikvienam biznesam!

Supervīzijas gaita ir veidota tā, lai rezultātā tiktu sasniegti klienta nospraustie mērķi. Supervīzijas process tiek balstīts uz klientam aktuālajiem jautājumiem, neskaidrībām vai šaubām, rodot motivētus un pielietojamus risinājumus.

Vairāk informācijas:
📞 +371 20012309
📧 info@konsuls.lv

Esi izcilība starp atzinībām! Uz tikšanos apmācībās un konsultācijās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.