Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Kā realizēt idejas, nepakļaujoties ārējiem apstākļiem un šķēršļiem? Skatieties vebināru 15. februārī


Vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums “Biznesu apvienība KONSULS” un draugi aicina uz interaktīvu diskusiju “Kā pašam nenokaut un nenoskaust savas idejas: nepaļauties kārdinājumam atteikties no iecerēm”


Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētais vebinārs būs skatāms tiešsaistē 15. februārī no plkst. 15.00.Mūsu rezultātus var aprakstīt arī ar fizikāliem procesiem, proti, Otrais Ņūtona likums paredz – ja uz ķermeni darbojas spēks, tad tas iegūst paātrinājumu proporcionālu spēkam un apgriezti proporcionālu masai. Tātad, pārfrāzējot šo likumu kā daļu no personas dzīves ritma un personības attīstības gaitas, varam teikt šādi – ja cilvēks piepūlas, lai kaut ko mainītu sevī un savā dzīvē, tad izmaiņas notiek, bet to lielums ir atkarīgs no tā, cik ļoti cilvēks pūlas un cik viņš ir gatavs mainīties.

Daudzi vēlas ieviest savā dzīvē korekcijas, bet tas ne vienmēr izdodas, jo nav īsti skaidrības vai dziļākas izpratnes par to, ka tikai viens cilvēks ir spējīgs to paveikt. Un tas vienīgais cilvēks esi tu pats!

Profesionālajām aktivitātēm ir liela nozīme, jo darbs aizņem nozīmīgu lomu cilvēka mūžā. Katram no mums ir iespējams pilnveidot savu karjeru, un daudzi var to realizēt, ja vien prot sadarboties ar savām idejām, un izveido pareizu un auglīgu attieksmi pret tām. Šādos procesos vienmēr palīdz zināšanas par sevi un vides kontekstu “nolasīšana” mikro vai makro vidē.

Raidījumā tiks aplūkotas četras jauno uzņēmēju un vadītāju vizītkartes. Latvijas sabiedrība var lepoties ar viņu profesionālajiem sasniegumiem:

  • Krišjānis Rolis, SIA “Rolis Chiptuning” vadošais inženieris, valdes loceklis
  • Krišjānis Vēsmiņš, mežsaimniecības uzņēmumu “Laskana” un “Laskana Mežs” valdes loceklis
  • Gļebs Berezins, brokeru aģentūras “Root” finanšu direktors
  • Krists Hartmanis, SIA “Epion” dibinātājs, valdes priekšsēdētājs

Esi izcilība starp atzinībām arī tu!


Vebināru  vadīs: Agris Grava, vadības procesu konsultants, Biznesu apvienības KONSULS valdes priekšsēdētājs, un Māris Auders – “Interspiro AB” eksporta pārdošanas vadītājs.