Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Personības portreta izstrāde – pamats maksimālai potenciāla izmantošanai


Personības portreta izveide ir process, kura laikā tiek izzināta lietderīga informācija par indivīdu, grupu vai organizāciju. Informāciju analizē vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība “KONSULS”” speciālisti Evelīnas Gravas vadībā.

Biznesa vadības un psihoterapijas profesionāļi, sniedz atbildes uz jautājumiem, kāds ir? un kā? maksimāli izmantot indivīda, grupas vai organizācijas potenciālu attiecībā pret citiem. Personības portrets paver plašākas izvēles iespējas lēmumu pieņemšanā un efektīvākās stratēģijas izveidē.

Personības portrets ir piemērots dažādos biznesa procesu etapos, darbinieku atlases un komandas veidošanas posmos – komandas formēšanā, personāla vadībā un pārraudzībā. Personības portreta izstrāde ir balstīta uz unikālas psiholoģijā un psihoterapijā bāzētas metodoloģijas:

 

  • DARBINIEKU IZVĒRTĒŠANA: Kāds ir manu darbinieku patiesais potenciāls?
  • PERSONĪGĀ IZVĒRTĒŠANA: Kādas ir manas patiesās spējas un potenciāls?
  • KOMANDAS IZVĒRTĒŠANA: Vai grupa ir spējīga sasniegt tai uzliktos mērķus?
  • INTERESĒJOŠĀS PERSONAS IZVĒRTĒŠANA: Kāds ir personas potenciāls attiecībā pret maniem mērķiem?PIESAKIETIES PERSONĪBAS PORTRETA IZSTRĀDEI JAU TAGAD! >>

 

Uz tikšanos Biznesu apvienības “KONSULS” supervīzijās, apmācībās un semināros ar pievienoto vērtību!

 


Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā