Biznesu apvienība Konsuls
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Biznesu apvienība “Konsuls”: apmācības un konsultācijas ar pievienoto vērtību


Katras organizācijas, uzņēmuma vai iestādes nepārtrauktas attīstības pamatā ir pilnveidošanās, jaunāko zināšanu apgūšana un to pielietošana. Biznesu apvienība “KONSULS” – viena no pirmajām izvēlēm organizācijas, vadītāju, komandas vai individuālai pilnveidei.


Kāpēc izvēlēties Biznesu apvienības “Konsuls” apmācības vai konsultācijas?

  • Kompetence

Mūsu speciālisti sevi ir pierādījuši, strādājot ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem gan valsts, gan privātajā sektorā, kas pārstāv visdažādākās nozares, sākot no tirdzniecības un pakalpojumu sniedzējiem, līdz banku sektoram un ražošanas uzņēmumiem.

  • Kvalitāte

Mūsu pakalpojumi ir balstīti uz skaidras un pārbaudītas projektu vadības un to ieviešanas metodoloģijas, kas ir aprobēta 20 gadu garumā. Par mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti liecina mūsu klientu stabilitāte, kā arī vienmērīgā izaugsme un attīstība.

  • Precizitāte

Precīzi noskaidroti un ar klientu saskaņoti nodarbību mērķi garantē pozitīvu apmācību rezultātu. Mēs piedāvājam tieši klientam nepieciešamās zināšanas, izslēdzot lieku, vispārzināmu informāciju.

  • Unikalitāte

Mūsu apmācību programmas ir balstītas uz unikālu metodoloģiju, kas ir bāzēta psiholoģijas teorijās un pielāgota reālajai dzīvei un biznesa videi. Katra programma tiek individuāli pielāgota klienta specifikai un nospraustajiem mērķiem.


Pieteikšanās 2021. gada rudens mācību cēlienam noris tiešsaistē līdz 6. septembrim:


Pārdošana, klientu serviss, pārmaiņu vadība, profesionālā saskarsmes, iekšējo treneru sagatavošana u.c.

Komandas veidošana, motivācijas sistēmas izstrāde, komandas veidi, komandas saliedēšana, konfliktu vadība u.c.

Līderisms, kritiskā domāšana, argumentācija, pilnvaru deleģēšana un kontrole, manipulācijas vadībā, laika plānošana un darbu organizēšana, sapulču un izmaiņu vadība, mērķus nospraušana u.c.

Supervīzija, projektu vadība, psihoterapija, personības resursu izvērtēšana, stresa pārvaldība u.c.


Esi izcilība starp atzinībām! Uz tikšanos apmācībās un konsultācijās ar pievienoto vērtību!
Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.