Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Jauna programma: Minimālās higiēnas prasības pārtikas un dzērienu rūpniecībā


Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centrs atvēris jaunu programmu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas un dzērienu rūpniecībā”. Apmācību laikā, kas ilgst 5 stundas, koncentrētā veidā tiek aktualizētas zināšanas par minimālajām higiēnas prasībām nozarē, lai dalībnieki pārzinātu pārtikas apriti regulējošos normatīvos aktus, kā arī spētu nodrošināt pārtikas nekaitīgumu, ievērojot higiēnas pasākumus. Noslēgumā tiek saņemta apliecība.

Pieteikšanās noris tiešsaistē līdz 31.08.21. Apmācības individuālām vai korporatīvām grupām tiks uzsāktas 2021. gada augustā.

PIETEIKTIES >>


Nozarē pieredzējis speciālists iepazīstinās ar praktiskiem piemēriem dažādās ražošanas nozarēs, stāstīs gan par produktiem ar gariem derīguma termiņiem (4+ gadiem), gan par produktiem ar īsu termiņu (līdz 6 stundām vai vienai dienai). Lielākai izpratnei par minimālajām higiēnas prasībām dalībnieki lekcijas laikā iegūs zināšanas interaktīvā veidā, analizējot tematiskus video piemērus.

Licencētā programma “Minimālās higiēnas prasības pārtikas un dzērienu rūpniecībā”:

  • sniedz aktuālākās zināšanas par pārtikas, dzērienu apriti reglamentējošiem Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem, kā arī to prasībām;
  • iepazīstina ar pārtikas un dzērienu ražotāju pienākumiem un atbildību;
  • sniedz izpratni par vispārīgās un īpašās higiēnas prasībām un pārtikas, dzērienu nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas pamatprincipiem;
  • aktualizē pārtikas, dzērienu kvalitātes un nekaitīguma jēdzienus.

 

Pieaugušo neformālā programma “Minimālās higiēnas prasības pārtikas un dzērienu rūpniecībā” ir paredzēta darbiniekiem, kas uzsāk darbu pārtikas un vai dzērienu apritē, bet nav ieguvuši profesionālo kvalifikāciju nevienā pārtikas, dzērienu nozares specialitātē, kā arī tiem, kas ir ieguvuši profesionālo kvalifikāciju kādā pārtikas, dzērienu nozares specialitātē, bet vairāk nekā trīs gadus nav bijuši nodarbināti pārtikas apritē.


PIETEIKTIES JAU TAGAD >>


Programmu ir licencējis Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Licence Nr. DIKS-21-166-ail

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Uz tikšanos apmācībās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.