Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Laiks plānot un ieplānot! Atvērta pieteikšanās semināriem par darbu organizēšanu


Biznesu apvienība “KONSULS”, vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums, aicina pieteikties individuālām vai korporatīvām apmācībām par laika plānošanu un darba organizēšanu.

Unikāli, atzīti un ātri: licencētā 8 stundu (4+4 h) garā apmācību programma tiek individuāli pielāgota, lai precīzi atbilstu pasūtītāja mērķiem. Pieteikšanās atvērta tiešsaistē līdz š.g. 11. jūnijam >> https://www.konsuls.lv/vaditaju-attistiba/planosana/


IEGUVUMI
Organizācijas līmenī: paaugstināta darba produktivitāte, resursu sabalansētība pret mērķiem, ergonomiska darba vide, kā arī pozitīvs mikroklimats darba vidē.

Personīgā līmenī: spēja precīzi formulēt un nodalīt prioritātes un uzlabotas darba organizēšanas prasmes, spēja savlaicīgi pamanīt un novērst laika zudumus, kā arī jauni darba kontroles mehānismi.Uz tikšanos jau pavisam drīz apmācībās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.