Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Domāt efektīvāk! Noris reģistrācija apmācībām psiholoģiskajā spiegošanā

Konsultatīvās apmācību programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas® laikā dalībnieki apgūst maksimālu cilvēka psiholoģisko mehānismu pārzināšanu un uz mērķi bāzētu, apzinātu to pielietošanu kontekstā ar indivīda vai grupas psihoemocionālo resursu izvērtēšanu.

Pieteikšanās Biznesu apvienības “KONSULS” Mācību centra apmācībām korporatīvajām vai individuāli komplektētajām grupām 2021./2022. akad. gadā atvērta tiešsaistē līdz š.g. 9. septembrim.

PIETEIKTIES JAU TAGAD >>


Psiholoģiskās spiegošanas pamatā ir 20 gadu garumā izstrādāta un dzīvē pārbaudīta metodoloģija. Konkurējošā priekšrocība – ātrums un precizitāte, kādā veidā tiek sasniegts noteiktais mērķis. Rīki, kuri tiek integrēti ikdienas operējošajās darbībās, kļūst automātiski – attīstās domāšanas sistēma.

Psiholoģiskā spiegošana – tā ir domāšanas sistēma. Atbrīvojies no fantāzijām un interpretācijām! Iegūsti praktisku labumu jau tūlīt!Vairāk informācijas:
📞 +371 20012309
📧 info@konsuls.lv

Esi izcilība starp atzinībām! Uz tikšanos apmācībās ar pievienoto vērtību!Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs, akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.