“Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas: Latvijas Republikā reģistrēta Preču zīme

Iegūtas tiesības uz preču zīmi “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas®

Biznesu apvienība KONSULS saņēmusi Latvijas Republikas Patentu valdes Preču zīmes* reģistrācijas apliecību apzīmējumam “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas® (Nr. M 76 612).

Konsultatīvās programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas ® autore, metodoloģijas izstrādātāja ir Evelīna Grava.  

Autorprogramma ir radīta gan uz izaugsmi vērstiem līderiem, gan jebkurai kompānijas struktūrvienībai. Apmācības adaptētas atbilstoši pasūtītāja specifikai un konkrētam projektam vai aktuālajām vajadzībām, lai:

  • noteiktu korektas stratēģijas,
  • pilnveidotu produktu,
  • izvēlētos tirgus apgūšanas taktiku,
  • prognozētu nākotnes darbības,
  • izzinātu interesējošo personu un uzņēmumu nodomus,
  • u.c.

 

PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM >>

 

Svarīgi ir apzināties, ka aiz katras komunikācijas, lēmuma un projekta atrodams konkrēts cilvēks un grupa. Vērtīgākais ir savlaicīgi identificēt paredzamos šķēršļus un tos novērst. Apzināti panākt vēlamo rezultātu, precīzi modulējot lēmumus un apstākļus, tādējādi pārvaldot biznesa procesus un vidi,” tā komentē biznesa procesu konsultante E. Grava.  


® Preču zīmes apliecība


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

*Preču zīme (®) – apzīmējums, kuru lieto, lai kāda uzņēmuma preces atšķirtu no citu uzņēmumu precēm; ietver arī pakalpojumu zīmes un kolektīvās zīmes

® Preču zīme ir spēkā līdz 2031. gada janvārim.

© Apmācību programma “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas ir aizsargāta ar autortiesībām.
Par Biznesu apvienību KONSULS

Jau kopš 2000. gada vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmuma “Biznesu apvienība KONSULS” unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.