Alberts Pumpurs, doktorants IT jomā, UX konsultants un lietojamības eksperts, programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas absolvents. Foto: Didzis Grodzs.

Klātienē vai attālināti. Programmas absolventa Alberta Pumpura pieredzes stāsts


Arī digitālajā laikmetā apmācības noris kvalitatīvi. Attīstiet efektīvāku domāšanu gan sev, gan komandai Biznesu apvienības “KONSULS” interaktīvajos semināros!

“Izejot pirmo līmeni, rodas tāda sajūta, ka beidzot ir pavērtas TĀDAS durvis, par kurām man iepriekš likās, ka tādas nemaz neeksistē. Un ja jau šādas durvis, par kurām es dzīvē nekad nebiju iedomājies, man tikko atvērās, tad kādas durvis vēl man var atvērties?! ” komentē Alberts Pumpurs, doktorants IT jomā, UX konsultants un lietojamības eksperts, programmas “Psiholoģiskā spiegošana” – antimanipulācijas absolvents. 

 


 

Uzziniet vairāk un piesakieties apmācībām jau tagad:

📧 info@konsuls.lv

🌐 konsuls.lv

 

Uz tikšanos Biznesu apvienības “KONSULS” supervīzijās, apmācībās un semināros ar pievienoto vērtību!
Par Biznesu apvienību “KONSULS”

Jau kopš 2000. gada apmācību un konsultāciju uzņēmuma unikalitāti veido zinātniska un uz procesu orientēta pieeja, kā arī individuāla attieksme pret katru projektu un klientu. Progresīvais Mācību centrs apvieno profesionālu konsultantu komandu ar pieredzi vadības procesu konsultēšanā, vadības un personāla apmācībā, projektu vadībā, kā arī personīgās izaugsmes konsultēšanā.